Umów wizytę

dr n. med. Norbert Zapotoczny

Potrzebujesz konsultacji chirurga naczyniowego lub proktologa?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Norbert Zapotoczny - ZnanyLekarz.pl

Zdaniem pacjentów

 • Ewelina
  Polecam serdecznie! Na pierwszej wizycie Pan Doktor, jako wysokiej klasy specjalista, wykazał się profesjonalizmem, odpowiedział na wszystkie pytania, przy czym rozwiał wątpliwości co do przyczyny problemu oraz zaproponował rozwiązanie jakim było laserowe leczenie żylaków połączone ze skleroterapią. Zabieg przebiegł w przemiłej atmosferze, gdzie Pan Doktor fachowo i bezboleśnie go przeprowadzał, a Pani asystentka bardzo umilała czas. Już po zdjęciu małych opatrunków było widać ogromną różnicę. Miesiąc po zabiegu nogi wyglądają pięknie, a o problemie zapominam. Polecam w 100 % osobom, które się wahają, warto!
  Ewelina
  źródło: znanylekarz.pl
 • Beata
  Dr Norbert Zapotoczny jest świetnym specjalistą. Ma ogromną wiedzę w każdej ze swych specjalizacji. Leczę się u dr Zapotocznego długo, korzystam z konsultacji w zakresie specjalizacji jakie posiada. Jest cenionym specjalistą i każda moja wizyta to potwierdza. Ufam Panu doktorowi w kwestiach zdrowotnych w pełni. Posiada ogromną empatię co sprzyja nawiązaniu dobrego dialogu na linii lekarz - pacjent. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości, odpowiada wyczerpująco na pytania. Dokładnie opisuje każdy etap leczenia. Pacjent jest w pełni zaopiekowany. Obsługa kliniki bardzo serdeczna. Sama klinika jest bardzo dobrze zorganizowana i przytulna. Polecam dr Zapotocznego każdemu kto potrzebuje konsultacji i leczenia z zakresu jego specjalizacji.
  Beata
  źródło: znanylekarz.pl
 • Iwona
  Szczerze polecam ze względu na atmosferę spokoju, poczucia bezpieczeństwa i komfortu podczas wizyty. Podoba mi się profesjonalne podejście Pana Doktora do tego co robi. Konkretnie określił istniejące problemy i nakreślił plan tego co należy wykonać. Do tego Pan Doktor to bardzo sympatyczna osoba z przyjaznym stosunkiem do pacjenta.
  Iwona
  źródło: znanylekarz.pl