Poradnia Proktologiczna

W poradni proktologicznej zajmujemy się diagnostyką i małoinwazyjnym leczeniem chorób odbytu.

 

Zakres usług

Diagnostyka:

- hemoroidów,
- szczeliny odbytu,
- zakrzepu brzeżnego odbytu
- fałdu anodermy, polipów, włókniaków.

Małoinwazyjne leczenie:

- laserowe leczenie hemoroidów LHP,
- skleroterapia hemoroidów,
- klejenie hemoroidów HemOff,
- leczenie hemoroidów metodą Barrona,
- leczenie szczeliny odbytu toksyną botulinową,
- wycięcie szczeliny odbytu z podaniem toksyny botulinowej,
- wycięcie zmiany okołoodbytniczej (fałd anodermy, polip, włókniak odbytu),
- nacinanie zakrzepu brzeżny odbytu.

Dowiedź się więcej o zabiegach:

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent opuszcza placówkę bezpośrednio po zabiegu, bez konieczności hospitalizacji.

Konsultujący specjalista

dr n. med. Norbert Zapotoczny

specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej proktolog


Norbert Zapotoczny - ZnanyLekarz.pl
Pan doktor to wspaniały specjalista, a przede wszystkim człowiek. Wizyta spełniła moje oczekiwania. W sposób profesjonalny zostałam poinformowana o tym jak postępować aby dalsze leczenie przyniosło oczekiwany efekt. Polecam wizytę u pana doktora Norberta Zapotocznego.

Beata | źródło www.znanylekarz.pl

Doktor z dużą wiedzą. Badanie było bardzo dokładne. Doktor nie tylko jest prawdziwym fachowcem, ale też wspaniałym człowiekiem. Widać, że zależy mu żeby pomóc pacjentowi.

Patrycja| źródło www.znanylekarz.pl

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Było profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Pan doktor jest bardzo miłym człowiekiem. Dokładnie mi wszystko wytłumaczyl. W razie potrzeby wrócę do niego ponownie.

Eugeniusz | źródło www.znanylekarz.pl

lek. Iwona Ździebło-Krankowska

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, proktolog


Norbert Zapotoczny - ZnanyLekarz.pl
To była moja pierwsza wizyta, która przebiegała w miłej, sympatycznej atmosferze. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a było ich trochę :-) Dziękuje Pani Doktor za cierpliwość. Szybka diagnoza i natychmiastowe leczenie sprawiło, że już dzisiaj czuję się lepiej - dziękuje. Pani doktor poinformowała mnie również, że w razie jeszcze jakiś pytań, mogę się z nią skontaktować i chętnie mi pomoże. Ja jestem zadowolona i polecam.

Małgorzata | źródło www.znanylekarz.pl

Życzyłabym sobie, żeby wszyscy lekarze byli tacy, jak Pani Doktor. Nastawiona na pomoc pacjentowi, przed wizytą, kiedy już z bólu chodziłam po ścianach Pani Doktor o 7 rano w niedzielę wypisywała mi receptę na lek przeciwbólowy. Podczas zabiegu, dla mnie dość bolesnego, dawała mi swoje wsparcie, otuchę, okazała mnóstwo empatii. Wszystko szczegółowo wyjaśniła. Zdobyła moje zaufanie, jak mało który lekarz. Bardzo polecam Panią doktor.

Ania M. | źródło www.znanylekarz.pl

Pani Doktor jest rewelacyjną, kontaktową, przemiłą osobą, a przede wszystkim profesjonalnym fachowcem. Wszystko dokładnie wyjaśnia, cierpliwie tłumaczy i odpowiada na setki pytań. Zabieg w przemiłej atmosferze (podziękowania dla Pań Asystentek również), bezbolesny. Panie w recepcji również z kulturą i dobrocią na wysokim poziomie. Po wizycie, kiedy czekałam na przyjazd samochodu, Pani Doktor zapytała, czy może chcę się czegoś napić. Może drobna rzecz, ale rzadko spotykane, by lekarz tak troszczył się o pacjenta. Polecam wszystkim niezdecydowanym, bojącym się. Po wejściu do gabinetu stres mija błyskawicznie. Dziękuję Pani Doktor za pomoc i wskazanie metody leczenia. Warto było przejechać 500 km.

Marta | źródło www.znanylekarz.pl

O problemach proktologicznym na blogu: