Poradnia fizjoterapii

W poradni fizjoterapii pomagamy wrócić do zdrowia pacjentom po urazach ortopedycznych, zabiegach chirurgicznych oraz pacjentom, których dolegliwości bólowe utrudniają codzienne czynności.

Fizjoterapia dopasowana do pacjenta

W poradni prowadzimy terapię pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu o podłożu ortopedycznym oraz neurologicznym. Wspieramy sportowców (zarówno zawodowców, jak i amatorów) poprzez przygotowanie do treningu, edukację w zakresie odnowy biologicznej w sporcie oraz rehabilitację po przebytej kontuzji. Odpowiednio dobraną terapią pomagamy eliminować ból oraz ułatwiamy pacjentom przywrócić sprawność ruchową, która poprawia ich komfort życia.

W naszej poradni pacjent ma do dyspozycji:

Kinezyterapię

Terapię manualną

Terapię Kaltenborna

Terapię PNF

Masaż leczniczy/sportowy

Wizyta w gabinecie

Podczas pierwszej wizyty fizjoterapeuta przeprowadzając badania czynnościowe oraz zbierając wywiad ustala przyczynę problemu pacjenta, a następnie dobiera oraz omawia plan leczenia. W trakcie terapii czuwa nad poprawnością przeprowadzanych czynności korygując ewentualne błędy oraz jeśli istnieje taka potrzeba dobiera ćwiczenia i instruuje jak wykonywać je w domu.

Dojazd do pacjenta!

Pacjentom, którzy nie mają możliwości odbyć terapii w gabinecie fizjoterapeutycznym oferujemy fizjoterapię z dojazdem do domu pacjenta. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, fizjoterapia w domu w żaden sposób nie wpływa na efekty jakie osiąga pacjent!

mgr Tomasz Niedźwiecki

fizjoterapeuta


Tomasz Niedźwiecki - ZnanyLekarz.pl
Wizyta przebiegła w bardzo spokojnej i miłej atmosferze. Świetny specjalista, pełen zaangażowania, profesjonalizmu, odpowiada na wszystkie pytania :)

PS | źródło www.znanylekarz.pl

To moja pierwsza wizyta u pana Tomasza. Zbadał mnie dokładnie, rozpoczął terapie i zlecił ćwiczenia do domu. Podczas wizyty odpowiadał cierpliwie na moje pytania i wyjaśniał co robi. Polecam.

jmleczak | źródło www.znanylekarz.pl

Tomasz to profesjonalista i człowiek z pasją. Uważnie słucha, odpowiada na wszystkie pytania, sprawia, że pacjent na wizycie czuje się swobodnie. Jestem po drugiej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Oprócz wizyt dostałam zestaw prostych ćwiczeń do wykonywania w domu.

Gabriela S. | źródło www.znanylekarz.pl

Kompleksowa opieka medyczna

Jako Specjalistyczne Centrum Medyczne działamy zespołowo i interdyscyplinarnie. Na konsultacjach ortopedycznych oraz chirurgicznych dajemy możliwość omówienia i porównania korzyści leczenia operacyjnego, a odpowiednio dobranej fizjoterapii.

lek. Marcin Kolarz

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu


Marcin Kolarz - ZnanyLekarz.pl

lek. Piotr Oleszek

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu


Piotr Oleszek - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Norbert Zapotoczny

specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej proktolog


Norbert Zapotoczny - ZnanyLekarz.pl

W poradni pomagamy pacjentom cierpiącym miedzy innymi na: