Poradnia Kardiologiczna

W poradni kardiologicznej zapewniamy kompleksową diagnostykę i leczenie zaburzeń rytmu serca oraz nadciśnienia tętniczego.

 

Pełna diagnostyka kardiologiczna

10

USG serca

Projekt bez tytułu (8)

EKG

Opieka kardiologiczna

W poradni kardiologicznej obejmuje opieką pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, chorobą wieńcową, pacjentów po zawale serca, po bypassach, po stentowaniu tętnic wieńcowych oraz pacjentów z zaburzeniami rytmu serca. Prowadzimy profilaktykę udaru mózgu oraz kwalifikujemy do operacji kardiochirurgicznych. Obejmujemy opieką kardiologiczną kobiety ciężarne. Nasz specjalista posiada duże doświadczenie w leczeniu pacjentów po zawale serca oraz by-passach.

Lekarze konsultujący

dr n. med. Renata Romaszkiewicz

Specjalista chorób wewnętrznych oraz kardiologii


Renata Romaszkiewicz - ZnanyLekarz.pl
Leczę się u Pani Doktor od kilku lat. Zawsze dokładna diagnostyka - przebada i przepyta. Zawsze z uśmiechem. Zawsze dokładnie wyjaśni zalecenia i sposób dalszego leczenia. Dzięki fachowej pomocy udało się poprawić stan mojego serca. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo polecam Panią Doktor.

Ryszard G. | źródło www.znanylekarz.pl

lek. Joanna Bugała

Specjalista kardiologii


Joanna Bugała - ZnanyLekarz.pl
Pani Doktor przyjmowała mnie w szpitalu na Kamieńskiego po ciężkim zawale serca. Empatyczna, cierpliwa, zaangażowana, z ogromną wiedzą. Dziękuję za uratowanie życia.

Janina | źródło www.znanylekarz.pl