Umów wizytę

lek. Krzysztof Jacyna

 

lek. Krzysztof Jacyna

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej i naczyniowej. Ma za sobą staż w Klinicznym Oddziale Chirurgii Naczyniowej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, a przez kilka lat związany był z Kliniką Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Aktualnie zajmuje stanowisko starszego asystenta w Oddziale Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu.

Lek. Krzysztof Jacyna posiada certyfikaty ukończenia kursów diagnostyki dopplerowskiej Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii. Brał udział w wielu konferencjach i szkoleniach krajowych jak i zagranicznych, m.in. European Vascular Course w Maastricht w Holandii oraz kursach wewnątrznaczyniowej terapii tętniaków aorty w L’Hôpital Universitaire de Lille we Francji oraz Fuwai National Cardiovascular Diseases Centre w Pekinie.

Problematyką diagnostyki i leczenia chorób naczyń zajmuje się od 19 lat. Przedmiotem jego codziennej praktyki jest leczenie żylaków, zakrzepicy żylnej, miażdżycy tętnic kończyn dolnych i tętnic dogłowowych. W SCM VenoMedica przeprowadza małoinwazyjne zabiegi, takie jak laserowe usuwania żylaków EVLT oraz skleroterapia żylaków i pajączków naczyniowych.

Potrzebujesz konsultacji chirurga naczyniowego?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Krzysztof Jacyna - ZnanyLekarz.pl

Zdaniem pacjentów

 • Michał
  Serdecznie polecam Pana Krzysztofa Jacynę jako dobrego specjalistę. Bardzo miło, a przy tym profesjonalnie i rzeczowo. Szybka oraz trafna diagnoza oraz sprawnie przeprowadzona operacja. Bardzo dziękuję.
  Michał
  źródło: znanylekarz.pl
 • Katarzyna
  Wizyta bardzo przyjemna. Pan doktor jest przemiłym człowiekiem, dobrze słucha pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo profesjonalne podejście do badania. Przepiękne wnętrza VenoMedica plus Pan doktor i atmosfera wizyty bardzo na plus. Polecam!
  Katarzyna
  źródło: znanylekarz.pl
 • Marta
  Bardzo dobry lekarz. Pierwszy zlokalizował zakrzep żyły pomimo wizyt w trzech szpitalach gdzie przekonywano mnie, że wszystko jest ok. Wizyta rzeczowa, pełen wywiad z pacjentem, badanie dopplera żył na miejscu wykonane z inicjatywy lekarza, trafna diagnoza. Lekarz bardzo empatyczny, godny polecenia każdemu kto ma problem z zakrzepica.
  Marta
  źródło: znanylekarz.pl