Umów wizytę

lek. Iwona Ździebło-Krankowska

 

lek. Iwona Ździebło-Krankowska

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, proktolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończyła specjalizację z chirurgii ogólnej i naczyniowej. Ukończyła doskonalące studia podyplomowe z zakresu koloproktologii praktycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego.

Na co dzień zajmuje się diagnostyką i małoinwazyjnym leczeniem chorób żył (żylaków kończyn dolnych, zakrzepicy i niewydolności żylnej) i chorób tętnic oraz chorób proktologicznych. W poradni chorób naczyń wykonuje między innymi laserowe leczenie żylaków (EVLT), skleroterapię pajączków naczyniowych i laseroterapię przezskórną.

W ramach poradni proktologicznej pomaga pacjentom borykającym się z hemoroidami, szczeliną odbytu oraz zmianami okołoodbytniczymi. Wykonuje zabiegi takie jak: laserowe leczenie żylaków (LHP), skleroterapię hemoroidów, klejenie hemoroidów HemOff, wycięcie zmiany okołoodbytniczej, nacięcie ropnia oraz nacięcie zakrzepu brzeżnego odbytu. 

Potrzebujesz konsultacji chirurga naczyniowego lub proktologa?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Iwona Ździebło-Krankowska - ZnanyLekarz.pl

Zdaniem pacjentów

 • Małgorzata
  To była moja pierwsza wizyta, która przebiegała w miłej, sympatycznej atmosferze. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a było ich trochę :-) Dziękuje Pani Doktor za cierpliwość. Szybka diagnoza i natychmiastowe leczenie sprawiło, że już dzisiaj czuję się lepiej - dziękuje. Pani doktor poinformowała mnie również, że w razie jeszcze jakiś pytań, mogę się z nią skontaktować i chętnie mi pomoże. Ja jestem zadowolona i polecam.
  Małgorzata
  żródło www.znanylekarz.pl
 • Ania M.
  Życzyłabym sobie, żeby wszyscy lekarze byli tacy, jak Pani Doktor. Nastawiona na pomoc pacjentowi, przed wizytą, kiedy już z bólu chodziłam po ścianach Pani Doktor o 7 rano w niedzielę wypisywała mi receptę na lek przeciwbólowy. Podczas zabiegu, dla mnie dość bolesnego, dawała mi swoje wsparcie, otuchę, okazała mnóstwo empatii. Wszystko szczegółowo wyjaśniła. Zdobyła moje zaufanie, jak mało który lekarz. Bardzo polecam Panią doktor.
  Ania M.
  żródło www.znanylekarz.pl
 • Marta
  Pani Doktor jest rewelacyjną, kontaktową, przemiłą osobą, a przede wszystkim profesjonalnym fachowcem. Wszystko dokładnie wyjaśnia, cierpliwie tłumaczy i odpowiada na setki pytań. Zabieg w przemiłej atmosferze (podziękowania dla Pań Asystentek również), bezbolesny. Panie w recepcji również z kulturą i dobrocią na wysokim poziomie. Po wizycie, kiedy czekałam na przyjazd samochodu, Pani Doktor zapytała, czy może chcę się czegoś napić. Może drobna rzecz, ale rzadko spotykane, by lekarz tak troszczył się o pacjenta. Polecam wszystkim niezdecydowanym, bojącym się. Po wejściu do gabinetu stres mija błyskawicznie. Dziękuję Pani Doktor za pomoc i wskazanie metody leczenia. Warto było przejechać 500 km.
  Marta
  źródło www.znanylekarz.pl