Umów wizytę

dr n. med. Renata Romaszkiewicz

 

lek. Renata Romaszkiewicz

Specjalista chorób wewnętrznych oraz kardiologii

Specjalistka w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz kardiologii. W codziennej praktyce zwraca szczególną uwagę na empatyczny kontakt z każdym pacjentem oraz wytłumaczenie choremu istoty choroby tak, aby mógł współuczestniczyć w procesie leczenia. Ma duże umiejętności w wykonywaniu badań USG serca i ocenie wad zastawek serca, a także w wykonywaniu testów wysiłkowych i interpretacji badań holtera EKG i ciśnieniowego. Posiada szerokie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób kardiologicznych: nadciśnienia tętniczego (w tym, również u ludzi młodych), choroby wieńcowej, pacjentów po zawale, po baypassach, po stentach założonych do tętnic wieńcowych, po udarze mózgu, chorych z arytmią (w tym, z migotaniem przedsionków), z podwyższonym poziomem cholesterolu.

Zainteresowania doktor dotyczą szczególnie kilku dziedzin: kardiologii sportowej – badania sportowców wyczynowych i amatorów, opieki nad kobietami ciężarnymi ze schorzeniami kardiologicznymi, a także chorych onkologicznych z problemami kardiologicznymi. Posiada duże doświadczenie w kwalifikacji pacjentów do operacji. Przez wiele lat była związana z Oddziałem Kardiologii z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego, gdzie pełniła dyżury ratując życie wielu pacjentów w ostrych stanach kardiologicznych.

Potrzebujesz konsultacji kardiologa?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Renata Romaszkiewicz - ZnanyLekarz.pl

 

Zdaniem pacjentów

 • HBCz
  Pani doktor jest osobą z dużą wiedzą, doświadczeniem i cudownym podejściem do pacjenta. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, stwarza miłą atmosferę, dzięki której pacjent czuję się komfortowo. Leczę się skutecznie u Pani doktor już kilka lat.. I każda wizyta jest na najwyższym poziomie.
  HBCz
  źródło: znanylekarz.pl
 • Dorota
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor, dokładnie i szczegółowo został zdiagnozowany mój przypadek, wszystko zostało mi wyjaśnione i wytłumaczone. Jeszcze żaden kardiolog nie zajął się mną tak jak Pani Doktor Romaszkiewicz. Super fachowiec z empatią i miłym podejściem do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy w naszej ochronie zdrowia.
  Dorota
  źródło: znanylekarz.pl
 • Alicja
  Wspaniały lekarz i człowiek, dawno nie spotkałam się z tak przyjaznym podejściem do pacjenta, a także z tak szczegółowym badaniem i omówieniem problemu, z którym przyszłam. Pani doktor posiada szeroką wiedzę i kompleksowo diagnozuje pacjenta. Polecam Panią doktor, nie ma lepszego lekarza.
  Alicja
  źródło: znanylekarz.pl