Umów wizytę

lek. Piotr Oleszek

 

dr n. med. Piotr Oleszek

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych oddziałach ortopedycznych Dolnego Śląska – m.in. w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej we Wrocławiu,  Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz oddziałach ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Dzierżoniowie i Miliczu. W swojej pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim chirurgią stopy, chirurgią ręki, artroskopią stawów (kolanowego, skokowego i barkowego), endoprotezoplastyką stawów (biodrowego i kolanowego). Należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego.

W poradni ortopedycznej SCM VenoMedica dr Piotr Oleszek zajmuję się kompleksową diagnostyką i leczeniem operacyjnym chorób z zakresu chirurgii ręki (cieśń nadgarstka, zespół nerwu rowka łokciowego, palec zatrzaskujący, zespół de Quervaina), diagnostyką i nieoperacyjnym leczeniem bólu stawów (leczenie osoczem bogatopłytkowym, iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego, iniekcje do i okołostawowe kolagenu). Ponadto przeprowadza kwalifikację do zabiegów ortopedycznych oraz kontrole po zabiegach i urazach narządu ruchu (złamaniach, skręceniach, zwichnięciach). Podczas wizyt wykonuje badanie ultrasonograficzne stawów. 

Potrzebujesz konsultacji ortopedy?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Piotr Oleszek - ZnanyLekarz.pl

Zdaniem pacjentów

 • Zofia
  Jestem po pierwszej wizycie z bardzo dużymi problemami stóp i palców. Pan Doktor Oleszek skrupulatnie zapoznał się z dokumentacją, wnikliwie i rzetelnie ocenił obecny stan oraz "bez pośpiechu" zaproponował przemyślany plan leczenia. Na taką wizytę i na takiego lekarza długo czekałam. Na pewno zamówię następne wizyty. Serdecznie polecam!
  Zofia
  źródło: znanylekarz.pl
 • Aneta
  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i pełne zaangażowanie. Otrzymałam szczegółowe wyjaśnienia, odpowiedzi na wszystkie pytania, a także zalecenia. Pan doktor ma ogromną wiedzę, naprawdę szczerze polecam. W razie potrzeby na pewno umówię się na kolejną wizytę. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i cieszę się, że trafiłam na Pana Piotra.
  Aneta
  źródło: znanylekarz.pl
 • Hanna
  Polecam - bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Wywiad i badanie bardzo szczegółowe. Pan doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie wyjaśnia.
  Hanna
  źródło: znanylekarz.pl