lek. Piotr Oleszek

 

dr n. med. Piotr Oleszek

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych oddziałach ortopedycznych Dolnego Śląska – m.in. w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej we Wrocławiu,  Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz oddziałach ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Dzierżoniowie i Miliczu. W swojej pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim chirurgią stopy, chirurgią ręki, artroskopią stawów (kolanowego, skokowego i barkowego), endoprotezoplastyką stawów (biodrowego i kolanowego). Należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego.

W poradni ortopedycznej SCM VenoMedica dr Piotr Oleszek zajmuję się kompleksową diagnostyką i leczeniem operacyjnym chorób z zakresu chirurgii ręki (cieśń nadgarstka, zespół nerwu rowka łokciowego, palec zatrzaskujący, zespół de Quervaina), diagnostyką i nieoperacyjnym leczeniem bólu stawów (leczenie osoczem bogatopłytkowym, iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego, iniekcje do i okołostawowe kolagenu). Ponadto przeprowadza kwalifikację do zabiegów ortopedycznych oraz kontrole po zabiegach i urazach narządu ruchu (złamaniach, skręceniach, zwichnięciach). Podczas wizyt wykonuje badanie ultrasonograficzne stawów. 

Potrzebujesz konsultacji ortopedy?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Piotr Oleszek - ZnanyLekarz.pl

Zdaniem pacjentów

 • MZ
  Potrzebna była pomoc chirurga, który będzie potrafił dotrzeć do dziecka, które nie z każdym chce współpracować. Doktorowi się to udało. Był cierpliwy, pozytywnie nastawiony, dowcipny. Profesjonalnie wykonał zabieg, wszystko wytłumaczył. Moja córka wyszła uśmiechnięta z gabinetu, pomimo, że bardzo się bała.
  MZ
  źródło: znanylekarz.pl
 • Karolina
  Pełen profesjonalizm, świetne podejście do dziecka i spokojne do zestresowanego rodzica:) Otrzymałam wszystkie potrzebne informacje, pomimo bardzo stresującej sytuacji Pan Doktor potrafił rozładować napięcie, a dziecko wychodziło wręcz z uśmiechem. Polecam!
  Karolina
  źródło: znanylekarz.pl
 • Jowita
  Wzorowe podejście do pacjenta. Bardzo szczegółowy wywiad oraz zalecenia dotyczące dalszego leczenia. Polecam doktora z całego serca.
  Jowita
  źródło: znanylekarz.pl