Umów wizytę

mgr Tomasz Niedźwiecki

 

mgr Tomasz Niedźwiecki

Fizjoterapeuta

Absolwent Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych placówkach medycznych takich jak: LIM-LUXMED Warszawa, CkiR Konstancin Jeziorna, LUXMED Wrocław. W swojej praktyce prowadzi terapię pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu o podłożu ortopedycznym oraz neurologicznym. Ukończył szkolenia z zakresu terapii manualnej Kaltenborn-Evjenth, metod neurofizjologicznych PNF, NDT-Bobath oraz z zakresu fizjoterapii i medycyny sportowej. Jest specjalistą odnowy biologicznej oraz uwierzytelnionym terapeuta manualny Kaltenborn-Evienth i PNF.

Na co dzień wspiera sportowców, profesjonalistów oraz amatorów w przygotowaniu do sportu. Planuje i prowadzi proces rehabilitacji u sportowców po kontuzji. Edukuje w kwestii szeroko pojętej odnowy biologicznej w sporcie, prewencji urazów oraz instruktażu ćwiczeń. Przez wiele lat współpracował z Polskim Związkiem Kolarskim jako fizjoterapeuta Kadry Narodowej Juniorów w kolarstwie szosowym oraz torowym.

Potrzebujesz fizjoterapii?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Tomasz Niedźwiecki - ZnanyLekarz.pl

 

Zdaniem pacjentów

 • Sylwia
  Świetny fizjoterapeuta. Bardzo kompetentny, rzeczowy a przy tym niesamowicie sympatyczny. Wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione, bez pośpiechu i w świetnej atmosferze. Byłam z córką trochę przestraszoną kontuzją kolana i Pan Tomasz świetnie wszystko wytłumaczył, doradził, pokazał prawidłowe ćwiczenia i okleił kolano. Na pewno jeszcze skorzystamy i będziemy polecać dalej, bo trudno o tak skutecznego i rzeczowego a przy tym sympatycznego fizjoterapeutę.
  Sylwia
  źródło: znanylekarz.pl
 • Urszula
  Świetny i profesjonalny fachowiec, który w pełni potrafi zaangażować się w problemy pacjenta. Uważam, że Pan Tomasz to właściwa osoba na właściwym miejscu a do tego człowiek, który nie dość, że wie jak to jeszcze naprawdę chce pomóc pacjentowi. Skuteczny w swoim działaniu, z dużą wiedzą i pasją. W stosunku do mnie wykazał się pełnym zaangażowaniem, cierpliwością i wyrozumiałością. Potrafi podbudować psychicznie. Zawsze wychodzę po rehabilitacji z radami co robić, żeby sobie nie zaszkodzić oraz z poczuciem, że otrzymałam profesjonalną pomoc. Jest to osoba kompetentna i zaangażowana w rehabilitację. Godna najwyższej oceny. Bardzo dziękuję za pomoc. Na pewno wrócę na kolejne zabiegi.
  Urszula
  źródło: znanylekarz.pl
 • Paweł
  Świetny specjalista. Walczę z bólem kolan, które uniemożliwiły mi kiedyś bieganie, a obecnie utrudniają uprawianie kolarstwa. Kiedy trafiłem do pana Tomasza, po jednej wizycie problem zupełnie zniknął. Wracam zawsze, kiedy nabawię się kontuzji i zawsze problem jest rozwiązany. Polecam serdecznie!
  Paweł
  źródło: znanylekarz.pl