Umów wizytę

lek. Marcin Kolarz

 

lek. Marcin Kolarz

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od 7 lat pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo Ortopedycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. W swojej pracy zajmuję się przede wszystkim urazami narządu ruchu, leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów (od leczenia zachowawczego do endoprotezoplastyki stawów), leczeniem chorób stawów kolanowych (leczenie artroskopowe i zabiegi rekonstrukcyjne).

W poradni ortopedycznej SCM VenoMedica zajmuję się kompleksową diagnostyką i nieoperacyjnym leczeniem bólu stawów  i kręgosłupa (leczenie osoczem bogatopłytkowym, iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego, iniekcje do i okołostawowe kolagenu). Przeprowadza kontrole po urazach narządu ruchu - złamaniach, skręceniach, zwichnięciach. Podczas wizyt wykonuje badanie ultrasonograficzne stawów. 

Potrzebujesz konsultacji ortopedy?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Marcin Kolarz - ZnanyLekarz.pl

Zdaniem pacjentów

 • Justyna
  Pełen profesjonalizm, wszystko dokładnie wyjaśnione i rozwiane wszelkie wątpliwości. Gorąco polecam Pana Doktora :)
  Justyna
  źródło: znanylekarz.pl
 • Kasia
  Bardzo sympatyczny, rzeczowy lekarz. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Konkretny i uprzejmy, odpowiedział na wszystkie pytania i moje wątpliwości. Abyśmy mogli często spotkać takich lekarzy na swojej drodze ;-) Serdecznie polecam wszystkim którzy poszukują prawdziwego specjalisty.
  Kasia
  źródło: znanylekarz.pl
 • Beata
  Profesjonalizm, duża wiedza i doświadczenie, a także szybkość działania. Świetny lekarz, który chce pomóc pacjentowi. Dziękuję za zaangażowanie Panie doktorze w zdiagnozowaniu mojego bólu. Polecam wszystkim Pana doktora.
  Beata
  źródło: znanylekarz.pl