Umów wizytę

lek. Ewa Wagner

 

lek. Ewa Wagner

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu specjalizującą się w chirurgii ręki. Od początku szkolenia specjalizacyjnego związała się z Kliniką Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu gdzie od wielu lat zdobywa doświadczenie w trakcie codziennej pracy jak i dyżurów medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Wiedzę teoretyczną oraz praktyczną zdobywa w trakcie licznych szkoleń oraz zjazdów w Polsce i Europie.

Lek. Ewa Wagner miała zaszczyt być członkiem zespołu przeprowadzającego pierwszy przeszczep ręki u pacjenta z wadą rozwojową kończyny. Posiada certyfikat ukończenia kursu ultrasonografii narządu ruchu. W swojej praktyce zawodowej zajmuję się głównie leczeniem schorzeń ortopedycznych, urazów w obrębie narządu ruchu, w szczególności w obrębie ręki oraz leczeniem uszkodzeń nerwów obwodowych.

W poradni ortopedycznej SCM VenoMedica zajmuję się kompleksową diagnostyką i leczeniem operacyjnym chorób z zakresu chirurgii ręki (zespół cieśni nadgarstka, palec zatrzaskujący, zespół rowka nerwu łokciowego, przykurcz Dupuytrena, zespół kanału Guyona, zespół de Quervaina), diagnostyką i nieoperacyjnym leczeniem bólu stawów (iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego, blokady dostawowe). Przeprowadza kwalifikację do zabiegów ortopedycznych oraz kontrole po zabiegach i urazach narządu ruchu (złamaniach, skręceniach, zwichnięciach). Podczas wizyt wykonuje badanie ultrasonograficzne stawów. 

Potrzebujesz konsultacji ortopedy?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Ewa Wagner - ZnanyLekarz.pl

Zdaniem pacjentów

 • Wojciech
  Pani Doktor szczegółowo przeprowadziła wywiad i zleciła dodatkowe badania. Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie.
  Wojciech
  źródło: znanylekarz.pl
 • Dorota
  Wspaniała lekarka. Szczegółowo przeprowadziła wywiad szukając przyczyny problemu. Miła, uśmiechnięta, empatyczna. Polecam z całego serca.
  Dorota
  źródło: znanylekarz.pl
 • Dominika
  Bardzo profesjonalna i sympatyczna Pani doktor. Odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości. Bardzo polecam!
  Dominika
  źródło: znanylekarz.pl