Umów wizytę

lek. Magdalena Sitarska

 

lek. Magdalena Sitarska

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończyła specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej. Na co dzień jest Starszym Asystentem Oddziału Chirurgii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, Ośrodka Badawczo – Rozwojowego przy ulicy Kamieńskiego. W swojej pracy klinicznej zajmuje się leczeniem operacyjnym chorób nowotworowych piersi, w tym operacjami oszczędzającymi i rekonstrukcyjnymi. Przeprowadza również operacje onkologiczne przewodu pokarmowego (przełyku, żołądka, jelita grubego, wątroby) oraz tarczycy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej ESSO. Swoją wiedzę uzupełniała uczestnicząc w wielu konferencjach i kursach. Odbyła wiele staży, m.in. na Oddziale Chorób Piersi Europejskiego Instytutu Onkologii w Mediolanie.

W poradni chirurgii onkologicznej SCM VenoMedica konsultuje pacjentów borykających się z chorobami nowotworowymi. Wykonuję m.in biopsje cienkoigłowe tarczycy, usg piersi oraz biopsje zmian w piersiach. Zajmuje się również wycinaniem zmian skórnych oraz zmian umiejscowionych w tkankach podskórnych.

Potrzebujesz konsultacji chirurga onkologa?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Magdalena Sitarska - ZnanyLekarz.pl

Zdaniem pacjentów

 • Bogusława
  Pani Doktor bardzo indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Z wielkim szacunkiem, opiekuńcza a przede wszystkim bardzo kompetentna. Wykazywała duże zaangażowanie, skupiała się na wynikach i wyjaśniła rzeczowo o dalszym postępowaniu, a co najważniejsze wzbudzała zaufanie. Dziękuję za wszystko.
  Bogusława
  źródło: znanylekarz.pl
 • Joanna
  Pani Doktor jest osobą o ciepłym usposobieniu. Jest też świetnym lekarzem. Cierpliwie słucha pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy co będzie robić w czasie zabiegu. Jest
  Joanna
  źródło: znanylekarz.pl
 • Patrycja
  Dziękuję za miłe, profesjonalne podejście, szczegółową konsultacje i przedstawienie różnych rozwiązań. Bardzo się stresowałam, ale Pani Doktor swoim podejściem sprawiła, że poczułam się spokojniej, mimo dużego stresu jaki czułam przed wizyta. Bardzo polecam Panią Magdalenę i dziękuje.
  Patrycja
  źródło: znanylekarz.pl