lek. Kamil Dąbrowski

 

lek. Kamil Dąbrowski

Specjalista chirurgii onkologicznej

Absolwent wydziału wojskowo-lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył specjalizację z zakresu chirurgii onkologicznej. Na co dzień pracuje w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, przy ulicy Kamieńskiego. W swojej codziennej praktyce zajmuje się chirurgią nowotworów piersi, tarczycy, skóry, nadnerczy, wątroby oraz przewodu pokarmowego – żołądka, jelita grubego oraz odbytnicy.

W poradni chirurgii onkologicznej SCM VenoMedica lek. Kamil Dąbrowski konsultuje pacjentów borykających się z chorobami nowotworowymi piersi oraz tarczycy. Wykonuję m.in biopsje cienkoigłowe tarczycy, usg piersi oraz biopsje piersi. Zajmuje się wycinaniem zmian skórnych oraz guzów tkanki podskórnej. Wykonuję również nacinanie ropni, szycie rany oraz usuwanie ciał obcych z tkanki podskórnej.

Potrzebujesz konsultacji chirurga onkologa?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Kamil Dąbrowski - ZnanyLekarz.pl

 

Zdaniem pacjentów

 • Marcin
  Polecam i już się nie stresuję! Miło, fachowo, rzeczowo. Takie wizyty w sprawach onkologicznych to sama przyjemność.
  Marcin
  źródło: znanylekarz.pl
 • Arek
  Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta. Cierpliwie wyjaśnia i udziela odpowiedzi na pytania. Kieruje na właściwe dalsze badania.
  Arek
  źródło: znanylekarz.pl
 • Paweł
  Bardzo dobry i konkretny lekarz. Zalecił mi zabieg i trafnie przekonał mnie do jego przeprowadzenia. Sam zabieg wykonał bardzo profesjonalnie, szybko i bezboleśnie. Szczerze polecam Pana Doktora.
  Paweł
  źródło: znanylekarz.pl