Umów wizytę

lek. Arkadiusz Gryglak

 

lek. Arkadiusz Gryglak

Specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał na oddziałach chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz urazowo-ortopedycznej w kraju jak i za granicą. Posiada certyfikat ukończenia kursu w zakresie ultrasonografii dopplerowskiej naczyń w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii. Lek. Arkadiusz Gryglak ukończył liczne szkolenia w zakresie leczenia ran przewlekłych i stopy cukrzycowej. Obecnie związany jestem z Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

W poradni chirurgii ogólnej SCM VenoMedica koordynuję proces leczenia pacjentów borykających się z trudno leczącymi ranami oraz owrzodzeniami skórnymi. Zajmuję się leczeniem wrastającego paznokcia metodą klasycznego wycięcia klinowego oraz wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne takie jak wycinanie zmian skórnych, nacinanie ropni i usuwanie ciał obcych z tkanki podskórnej. Podczas wizyt wykonuje badanie usg doppler naczyń kończyn dolnych oraz tętnic szyjnych i kręgowych

Potrzebujesz konsultacji chirurga ogólnego?

Umów wizytę przez portal iGabinet lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zdaniem pacjentów

 • Malwina
  Wizyta przebiegła bez zastrzeżeń. Pan doktor jest bardzo profesjonalny, kompetentny i empatyczny. Wspaniały specjalista oraz wybitny fachowiec. Korzystam z wiedzy Pana Doktora od wielu lat. Zarówno ja, jak i moja mama - diagnozy zawsze prawidłowe, a leczenie szybkie i skuteczne. Po wywiadzie Pan Doktor przepisał mi potrzebne i bardzo skuteczne leki, po jednym dniu nastąpiła poprawa. Ponadto Pan Doktor jest bardzo miły, tworzy przyjazną atmosferę w gabinecie lekarskim. Zabiegi u Pana doktora to czysta przyjemność i zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Polecam wszystkim. Pan doktor to bardzo rzetelny profesjonalista i wybitny chirurg.
  Malwina
  źródło: znanylekarz.pl
 • Beata
  Jestem pacjentką doktora od wielu lat. Moja rodzina również leczy się u dr Gryglaka. Przymioty można by wymieniać długo: doskonały fachowiec, ogromna empatia, spokój, cierpliwe wyjaśnianie wszystkich szczegółów podczas wizyty, zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta itd. Konsultacje odbywają się w spokojnej i życzliwej atmosferze. Polecam dr Gryglaka i pozdrawiam :)
  Beata
  źródło: znanylekarz.pl
 • Andrzej
  Od lat jestem pacjentem Pana Doktora i w 100% go polecam. To godny zaufania i prawdziwy profesjonalista w swoim fachu, o dużej wiedzy medycznej i cierpliwym podejściu do pacjenta. Jeszcze raz z czystym sumieniem polecam.
  Andrzej
  źródło: znanylekarz.pl