Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem!

W SCM VenoMedica powstało Centrum Szkoleniowe, którego misją jest poszerzanie wiedzy lekarzy z zakresu leczenia ran przewlekłych. Zdrowie pacjentów jest dla nas najważniejsze, dlatego możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem to dla naszych specjalistów ogromne wyróżnienie.


Pomysłodawcami oraz prowadzącymi kurs są:
dr n. med. Norbert Zapotoczny – specjalista chirurgii ogólnej, naczyniowej i proktologii oraz
lek. Arkadiusz Gryglak – specjalista chirurgii ogólnej, specjalizant chirurgii naczyniowej.

dr n. med Norbert Zapotoczny
Koordynator Centrum Szkoleniowego

lek. Arkadiusz Gryglak
Kierownik kursu HydroTherapy

Kurs HydroTherapy – dwa proste kroki do skutecznego wygojenia ran skierowany jest do pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów oraz lekarzy, którzy w swojej codziennej pracy zajmują się leczeniem ran.

Podczas szkolenia prowadzący, odwołując się do przypadków z własnej praktyki, dzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem.

Uczestnicy mają możliwość poznać właściwości, mechanizmy i efekty zastosowania specjalistycznych opatrunków oraz podzielić się swoimi doświadczeniami podczas panelu dyskusyjnego.

Bezpłatna konsultacja w ramach szkolenia!

Pacjentów, którzy borykają się z przewlekłymi ranami, zapraszamy w ramach szkolenia na bezpłatną konsultację obejmującą zmianę opatrunku. Aby uzyskać więcej szczegółów dotyczących warunków i terminów wizyty prosimy o kontakt z naszą recepcją.