Umów wizytę

lek. Maciej Krankowski

 

lek. Maciej Krankowski

Specjalista chirurgii dziecięcej

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył specjalizację w zakresie chirurgii dziecięcej. Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Oddziale Chirurgii Dziecięcej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Uczestniczył w licznych kursach i odbył liczne staże szkoleniowe m.in. w Hiszpanii, Ekwadorze i Nepalu.

W pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim dziecięcą chirurgią urazową i dziecięcą ortopedią, ogólną chirurgią dziecięcą, onkologią i terapią wodogłowia.

Potrzebujesz konsultacji chirurga dziecięcego?

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie, aby wizyta odbyła się jak najszybciej. W celu umówienia konsultacji skontaktuj się z nami telefonicznie.

Maciej Krankowski - ZnanyLekarz.pl

 

Zdaniem pacjentów

 • MZ
  Potrzebna była pomoc chirurga, który będzie potrafił dotrzeć do dziecka, które nie z każdym chce współpracować. Doktorowi się to udało. Był cierpliwy, pozytywnie nastawiony, dowcipny. Profesjonalnie wykonał zabieg, wszystko wytłumaczył. Moja córka wyszła uśmiechnięta z gabinetu, pomimo, że bardzo się bała.
  MZ
  źródło: znanylekarz.pl
 • Karolina
  Pełen profesjonalizm, świetne podejście do dziecka i spokojne do zestresowanego rodzica:) Otrzymałam wszystkie potrzebne informacje, pomimo bardzo stresującej sytuacji Pan Doktor potrafił rozładować napięcie, a dziecko wychodziło wręcz z uśmiechem. Polecam!
  Karolina
  źródło: znanylekarz.pl
 • Jowita
  Wzorowe podejście do pacjenta. Bardzo szczegółowy wywiad oraz zalecenia dotyczące dalszego leczenia. Polecam doktora z całego serca.
  Jowita
  źródło: znanylekarz.pl