Umów wizytę

dr n. med. Krzysztof Dyś

 

dr n. med.  Krzysztof Dyś

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalizację ukończył w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Obecnie pracuje na stanowisku Starszego Asystenta w Zakładzie Radiologii Ogólnej, Zabiegowej i Neuroradiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Jest członkiem CIRSE , PLTR oraz sekcji radiologii zabiegowej PLTR.

Dr Krzysztof Dyś uczestniczył w wielu kongresach, konferencjach i szkoleniach krajowych oraz zagranicznych. Jest współautorem oraz autorem licznych artykułów oraz prac z zakresu diagnostyki obrazowej oraz radiologii i chirurgii naczyniowej publikowanych w czasopismach krajowych oraz doniesień zjazdowych na konferencjach polskich i zagranicznych.

W pracowni ultrasonograficznej SCM VenoMedica wykonuje badania usg jamy brzusznej (obejmujące wątrobę, drogi żółciowe, pęcherzyk żółciowy, trzustkę, śledzionę, nerki, przestrzeń zaotrzewnową oraz aortę brzuszną), miednicy mniejszej (obejmujące pęcherz moczowy, gruczoł krokowy/prostatę lub macicę i jajniki), szyi i tkanek położonych powierzchownie oraz tkanek miękkich (mięśni oraz tkanek podskórnych).

Zdaniem pacjentów

 • Beata
  Pan doktor to profesjonalista. Po badaniu USG wszystko mi wytłumaczył. Był cierpliwy i spokojnie odpowiadał na moje pytania.
  Beata
  źródło: znanylekarz.pl
 • Katarzyna
  Miły, rzeczowy specjalista. Po wizycie czułam, że jestem zbadana i wiem to na czym mi zależało. Badanie szczegółowe i bez pośpiechu. Polecam!
  Katarzyna
  źródło: znanylekarz.pl
 • Kasia
  Pan Doktor przeprowadził bardzo rzetelne i wnikliwe badanie USG. Wszystko zostało mi wyjaśnione dokładnie i rzeczowo. Doktor uprzejmy i zaangażowany. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
  Kasia
  źródło: znanylekarz.pl