mobileHolter EKG

Najnowocześniejsza wielodobowa diagnostyka
serca z całodobowym nadzorem technicznym.

Urządzenie holter EKG pozwala na rozszerzenie diagnostyki kardiologicznej o całodobowy pomiar rytmu serca. Pacjent podpinany jest do urządzenia na czas ustalony z lekarzem (od 1 dnia do kilku tygodni), a następnie wraca do codziennych obowiązków – chodzi do pracy, uprawia sport, wykonuje codzienne czynności domowe.

Badanie mobileHolter zapewnia pacjentowi:

Skuteczność - dokładniejsze wykrywanie incydentów groźnych dla życia i w razie konieczności szybsza kwalifikacja do leczenia szpitalnego dzięki kontroli jakości zapisu badania (czyli wyeliminowania potrzeby powtórzenia badań z powodu złej jakości rejestracji)
Oszczędność czasu - wcześniejsze wdrożenie skutecznego leczenia dzięki ograniczeniu ilości niepotrzebnych wizyt u lekarza
Bezpieczeństwo - na każdym etapie badania nad Pacjentem czuwa Centrum Monitorowania - zespół doświadczonych techników EKG i specjalistów kardiologii z wieloletnim stażem, który kontroluje jakość zapisu badania w czasie rzeczywistym i w razie wystąpienia problemów technicznych (np. źle przyklejonych elektrod, niejasnego zapisu, wyczerpywania się baterii), kontaktuje się telefonicznie z Pacjentem lub opiekunem PacjentaWskazania do badania:

  • kołatania serca i ból w klatce piersiowej
  • zawroty głowy i duszności
  • przyspieszenie lub zwolnienie pracy serca bez wiadomej przyczyny
  • brak nieprawidłowości w pracy serca w podstawowym badaniu EKG

mobileHolter bez wychodzenia z domu!

W Specjalistycznym Centrum Medycznym VenoMedica wychodzimy naprzeciw potrzebom pacjenta, proponując rozwiązania dostosowane do jego oczekiwań:

Załóż mobileHolter w VenoMedica

Przeszkolone asystentki pokazują i tłumaczą jak działa urządzenie, pomagają podłączyć elektrody oraz odpowiadają na wszelkie nurtujące pacjenta pytania. Po upłynięciu czasu badania pacjent zjawia się ponownie w placówce, w celu zakończenia badania oraz odłączenia urządzenia.

Zamów mobileHolter do domu

Kurier dostarcza urządzenie mobileHolter na podany przez pacjenta adres. Wraz z urządzeniem pacjent dostaje wskazówki jak podłączyć urządzenie oraz wsparcie Centrum Monitorowania, które dba o prawidłowy przebieg badania. Po upłynięciu czasu badania, pacjent zwraca urządzenie kurierowi.