lek. Joanna Bugała

 

lek. Joanna Bugała

Specjalista kardiologii

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, który ukończyłam w 2014 roku.  Od początku pracy zawodowej jestem związana z Oddziałem Kardiologii z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego, Leczenia Zaburzeń Rytmu Serca i Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, na którym praktykuje do chwili obecnej.

Posiadam bogate doświadczenie w diagnostyce i lecznictwie szpitalnym oraz ambulatoryjnym osób z nadciśnieniem tętniczym, bólami w klatce piersiowej, chorobą niedokrwienną serca (w tym po bypassach i implantacji stentów), zaburzeniami rytmu serca, po przebytej zatorowości płucnej oraz z wadami serca i powikłaniami przebytej infekcji Covid 19.

Do moich szczególnych zainteresowań należą m.in. stany nagłe w kardiologii, zaburzenia rytmu serca i nadciśnienie tętnicze. Uczestniczę w wielu szkoleniach i konferencjach medycznych, co umożliwia mi posiadanie bieżącej wiedzy z zakresu najnowszych wytycznych w kardiologii. W ramach wizyty w poradni kardiologicznej wykonuje badanie USG serca oraz EKG.

Potrzebujesz konsultacji kardiologicznej?

Umów wizytę przez portal Znany Lekarz lub
skontaktuj się z nami telefonicznie.

Joanna Bugała - ZnanyLekarz.pl

Zdaniem pacjentów

 • Jerzy
  Profesjonalistka, zna się bardzo dobrze na swojej pracy, świetny fachowiec, uprzejma i wrażliwa na problemy pacjenta, pełna zaangażowania w swoją pracę, bezbłędnie diagnozuje problemy chorobowe. Bardzo polecam.
  Jerzy
  źródło: znanylekarz.pl
 • Valeriia
  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty, byłam z babcią. Pani lekarz bardzo szczegółowo wyjaśniła stan zdrowotny pacjentki, zadawała dużo pytań, prosiła scharakteryzować wszystkie objawy, nawet te najmniej istotne. Była bardzo grzeczna i cierpliwa, wyjaśniała każdą procedurę i badanie. Po ocenie wstępnej stanu zdrowia niezwłocznie skierowała nas do szpitala.
  Valeriia
  źródło: znanylekarz.pl
 • Aleksandra
  Wizyta bardzo przyjemna, Pani doktor wyjaśniła mi wszystko bardzo zrozumiale. Była bardzo precyzyjna, zaproponowała dalsze leczenie. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor.
  Aleksandra
  źródło: znanylekarz.pl